3 kişiyi öldürüp, polisleri yaralamıştı! Saldırganın yakalanma anları kamerada

DAMLA GÜLER / milliyet.com.tr – İstanbul Başakşehir’de yaşayan 32 yaşındaki İtimat Güler evvelki gün birlikte uyuşturucu kullandığı arkadaşı Ergül Maden’i silahla vurarak öldürdü. Akabinde kendisine uyuşturucu satan başka arkadaşının meskenine giden Güler, burada da arkadaşının babası olan Celal Meşgül’ü vurarak öldürdü. Sonrasında da amcasının konutuna giden Güler, burada da yengesi Güllü Güler’i vurarak öldürdü.

İşlediği cinayetlerin akabinde Fatih’e giden Güler burada da kendisine kimlik soran polis memurları Ozan K. ile Özgür K.’yi silahla yaraladı. Polis memurlarının ve emniyet güçlerinin yapmış oldukları operasyonla da yakalandı. İmgeler ise basına servis edildi.

HERKESİ BAŞINDAN VURMUŞ

Emniyetteki sorgusunda sorulan sorulara karşılık vermeyen ve susma hakkını kullandığı öğrenilen İnanç Güler hakkında yeni ayrıntılar da ortaya çıktı. Uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen Güler’in yıllar evvel amcası tarafından başından silahla vurulduğu ve amcasının hala cezaevinde olduğu öğrenildi. Yapılan ameliyatlara karşın kurşunun çıkarılmadığı hala İtimat Güler’in başında olduğu belirtildi. Öte yandan İnanç Güler’in öldürdüğü ve yaraladığı herkesi başından vurduğu ortaya çıktı. İnanç Güler tarafından yaralanan iki polis memurunun da yüzlerinden vurulduğu belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir