Başkan Aras: Çocuklarımızın güzel sesi ile keyiflendik

Bodrum’da 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı merasimlerle başladı. Bodrum Belediye Lideri Ahmet Aras, İlçe Ulusal Eğitim Müdürü ile birlikte Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İlkokulu’nda öğrencileri ziyaret ederek yeni eğitim-öğretim devrinde muvaffakiyetler diledi.

Sabah saatlerinde Bodrum Belediye Meydan’ında düzenlenen resmî merasime; Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Bülent Aldal, Belediye Lideri Ahmet Aras ismine Lider Yardımcısı Tayfun Yılmaz, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

BAŞKAN ARAS’TAN OKUL ZİYARETİ

Bodrum Belediye Lideri Ahmet Aras, 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı başlangıcı hasebiyle İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Bülent Aldal ile birlikte Dr. Hüseyin Mümtaz Ataman İlkokulu’nu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir ortaya geldi.

Başkan Aras, yeni eğitim öğretim yılına başlayan bir sınıfa girerek “Tarihi Atatürk’le Yaşamak” ve Bodrum’un tarihini anlatan kitabı öğrencilere armağan etti. Verimli bir eğitim ve öğretim yılı dileyen Lider Aras’a minik öğrenciler ise çiçek takdim etti. Okul öğretmenleriyle de bir ortaya gelen Lider Aras, kendisinin de birinci öğretime bu okulda başladığını belirterek, “Hepinize çok teşekkür ediyorum, güler yüzünüzle pazartesi günümüzü şenlendirdiniz. Çocuklarımızın da hoş sesleriyle keyiflendik. Benim de eğitim hayatına başladığım okul burası. Her birinize emekleriniz ve sabrınız için teşekkür ederken başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı geçirmenizi diliyorum” dedi.

Bodrum İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Bülent Aldal ise her eğitim ve öğretim yılı başlangıcında birebir heyecanla vazifeye devam ettiklerini belirterek, “Bizim mesleğimiz sevgi ve yetenek mesleği. İkisinden biri olmazsa olmaz. Daima diyorum; kollarını iki yana açmış size hakikat koşan sevgi dolu bir çift göz öteki hiçbir meslekte yok” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir