CHP Gemlik esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

BURSA (İGFA) – CHP Gemlik İlçe Lideri Servet Pehlivan, lider yardımcıları, bayan ve gençlik kolları ile ziyaretleri sürdüren partililer, esnafın gereksinim ve taleplerini dinleyerek mahallî seçimler ve sonrasında gerçekleştirecek hizmetler için yol haritası hazırlıyor. Partililer, esnaf ve vatandaşlar ile aktüel siyasi bahislerin yanı sıra iktisat, yüksek enflasyon ve seçimler hakkında görüş alışverişinde bulunuyorlar.

Gemliklilerin CHP’ye epeyce olumlu bir bakış açısına sahip olduğunu söyleyen İlçe Lideri Servet Pehlivan, Gemlik’te yükselen muhalefet bloğunun lokal seçimlerde doruğa çıkarak iktidarın yanlış siyasetlerine kıymetli bir yanıt vereceğini lisana getirdi. Lider Pehlivan şöyle konuştu:

“Hayat pahalılığı vatandaşlarımızın belini büküyor. Sohbet ettiğimiz işletme sahipleri kimi vakit siftahsız dükkân kapattıklarını söylerken hemşehrilerimizin bir kısmı da bir ekmeğin marketlerde 10 lira olduğu bu günlerde et, süt, peynir üzere temel besin unsurlarına ulaşmakta zorlandıklarını lisana getiriyorlar. Konuştuğumuz pek çok emekli ise çalışmak zorunda olduğunu söylüyor. Zira 10 bin lira emekli maaşı mesken kirasına bile yetmiyor. İktidarın anayasa tanımaz, dediğim dedik tutumu, iktisadımızı bu hale getirdi. Önümüzdeki lokal seçimlerde belediyelerin başta partimiz CHP olmak üzere muhalefet bloğunda devam etmesi, Türk siyasetinde istikrar sağlayacak ve gelecek seçimlerde yorgun ve baskıcı bu iktidarın yerine gelecek yeni, genç ve dinamik iktidarımızın en kıymetli adımı olacaktır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir