Eski sevgilisini öldürüp ormana gömdü: Zanlı şarkıcı Seçil Çiftçi çıktı

İstanbul Sancaktepe’de meydana gelen olayda ormanlık alanda elleri ve ayakları bağlanmış erkek cesedi bulundu. Polis gruplarının yürüttükleri çalışmada katil zanlısının eski kız arkadaş Seçil Çiftçi olduğu belirlendi.

İddiaya nazaran; Seçil Çiftçi ile birlikteliği olan Semih Sevgi ayrılmalarına karşın Seçil Çiftçi’nin peşini bırakmadı. Pek çok defa Çiftçi’nin konutuna gelen Sevgi, barışmak istedi. Genç bayan reddetti.

Kanal D Haber’in haberine nazaran eski sevgili son sefer meskene geldiğinde bu sefer Seçil, onu içeri aldı. İkili konuşmaya başladı lakin konuşma uzun sürmedi. Tartışmaya dönen konuşmada Seçil, sandalyenin kırık demir bacağını aldı ve eski sevgilisine tekraren vurdu.

Sevgi olay yerinde hayatını kaybederken genç bayan babasından yardım istedi. Baba ile kızı elleri ve ayakları bağlanmış cesedi ormanlık alana götürdü.

Cesedi mantar toplayan bir aile bularak jandarmaya haber verdi. Model ve müzikçi Seçil Çiftçi’yi yaptığı toplumsal medya paylaşımları ele verdi. Kabahatini itiraf eden Çiftçi babasıyla birlikte yakalandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir