Galatasaray – Başakşehir kupa maçı ertelendi mi, ne zaman, bugün mü, saat kaçta, hangi kanalda? GS – Başakşehir ZTK maçı neden ertelendi?

2022-23 Türkiye Kupası yahut sponsorluk muahedesi gereği 2022-23 Ziraat Türkiye Kupası, Türkiye Kupası turnuvasının 61. tertibidir. Galatasaray – Başakşehir kupa maçı ertelendi mi, ne vakit, bugün mü, saat kaçta, hangi kanalda? GS – Başakşehir ZTK maçı neden ertelendi?

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI MAÇLARI ERTELENDİ Mİ?

Ziraat Türkiye kupası ve Üstün Lig maçları zelzeleden ötürü ileriki bir tarihe ertelenmişti. Ziraat Türkiye Kupası hakkında “Çeyrek final karşılaşmaları 28 Şubat, 1 ve 2 Mart’ta, Yarı final 1. maçları 4, 5 yahut 6 Nisan, yarı final 2. maçları ise 25, 26 yahut 27 Nisan tarihlerinde oynanacak.” açıklaması yapılmıştı. Ancak bugünkü maçlar hangi tarihe ertelendi şimdi resmi bir açıklama gelmedi.

GALATASARAY – BAŞAKŞEHİR MAÇI NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Galatasaray – Başakşehir maçı olağanda 28 Şubat 2023 tarihinde yani bugün oynanacaktı. Ama maç ileriki bir tarihe ertelendi. Maç olağanda 28 Şubat 2023 saat 19:00 ‘da başlayacaktı. Maçın ne vakit oynanacağı bilinmiyor.

GALATASARAY – BAŞAKŞEHİR MAÇI ERTELENDİ Mİ, NEDEN ERTELENDİ?

Galatasaray – Başakşehir maçı ertelendi. Maçın Mart ayında oynanması bekleniyor.

GALATASARAY – BAŞAKŞEHİR MAÇI NEREDE OYNANACAK?

Maç, İstanbul’da, Nef Stadyumu’nda oynanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir