Hep kötü haberlerle gündeme geliyordu: Bruce Willis ilk kez dede oldu: Bebek evde doğdu

ESKİ VE YENİ EŞLERİYLE ÇOCUKLARI SEVGİ ÇEMBERİNE ALDI
Ünlü oyuncunun sıhhatiyle ilgili bu son gelişmeyi de tekrar ailesi duyurdu. İşte bu haber hakikaten de Willis’in mesleğinin artık sona geldiğinin bir göstergesiydi.

İlerleyen süreçte eski eşi Demi Moore ve şu anda evli olduğu Emma Heming başta olmak üzere her iki evliliğinden dünyaya gelen toplam beş kızı onu bir sevgi çemberine aldı. Olup bitenleri de toplumsal medya hesaplarından paylaşıyorlar aslında.

UZUN VAKİTTİR BİRİNCİ KERE HOŞ HABER GELDİ
Bu defa Bruce Willis cephesinden memnun edici bir haber geldi. 67 yaşındaki yıldız, hayatında birinci sefer dede oldu.

Bruce Willis’in, Demi Moore ile evliliğinden doğan büyük kızı Rumer, birinci bebeğini dünyaya getirdi. Toplumsal medyadan yapılan paylaşımlara nazaran 34 yaşındaki Rumer Willis ile partneri Derek Richard Thomas’ın, geçen hafta bir kızı oldu.

Bu keyifli haberi çiçeği burnunda anne Rumer Willis, Instagram sayfasında paylaştı. Willis, kızının uyurken çekilen bir fotoğrafına yer verdiği paylaşımında “Sen saf bir büyüsün” diye yazdı. Kızının tam isminin da Louetta Isley Thomas Willis olduğu bilgisini paylaştı genç müzikçi ve oyuncu.

BEBEĞİNİ KONUTTA DOĞURDU
Rumer Willis, o paylaşımında bir öteki detaya da yer verdi. Kızını; 18 Nisan’da, Los Angeles’ta sevgilisiyle birlikte yaşadıkları konutta dünyaya getirdiğini belirtti. Rumer Willis, paylaşımına “Sen bizim hayal ettiğimizin de ötesindesin” satırlarını da ekledi.

Rumer Willis’in bu keyifli duyurusuna annesi Demi Moore yorum yaparak minik Louetta’ya duyduğu büyük sevgiyi lisana getirdi. Taze annenin babası Bruce Willis’in eşi Emma Heming Willis da “Aman Yaradanım, biz onu çok seviyoruz” diye yazdı.

Rumer Willis’in kardeşi Tallulah “Seni her günün her anında çok seveceğim. Teyzelerin senin için mecnun oluyor” yazarak yeğeninin dünyaya gelişinden duyduğu heyecanı tabir etti.

Rumer Willis’in bebeğinin dünyaya gelişini duyurduğu paylaşımına ortalarında Melanie Griffith, Christie Brinkley, Jenna Dewan, kendisi de yakında anne olmaya hazırlanan Ireland Baldwin, Hilary Duff’ın da bulunduğu ünlülerden tebrik iletileri geldi.

RUMER, ESKİ ÇİFTİN BİRİNCİ ÇOCUĞU 
Rumer Willis, Demi Moore ile Bruce Willis’in 1987 ile 2000 ortasında yaptığı evlilikten dünyaya gelen en büyük kızı. Eski çiftin bu evlilikten 29 yaşında Tallulah ve 31 yaşında Scout isminde iki kızı daha bulunuyor.

Bruce Willis, ikinci evliliğini 2009 yılında Emma Heming ile yaptı. Yıldız oyuncunun bu evlilikten Mabel ve Evelyn isminde iki kızı daha var.

EVLİLİK BİTTİ, DOSTLUK SÜRÜYOR
Bruce Willis ile Demi Moore yıllar evvel boşanmalarına karşın dostça görüşmeyi sürdürüyor. Hatta Willis’in eski eşi Moore ile yeni eşi Heming ortasında da sıkı bir dostluk var. Willis’in hastalığı, geniş aileyi birbirine daha fazla kenetledi. Willis’in eski ve yeni eşleri ile her ikisinden dünyaya gelen beş kızı, değerli olayları birlikte kutluyor. Ünlü oyuncu, sıhhat sıkıntıları yaşadığı bu güç periyotta de en büyük takviyesi kalabalık ailesinden buluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir