Kayseri Kocasinan’dan Ahievran’a sosyal tesis

Mehmet UZEL(KAYSERİ İGFA)
İç tefrişat çalışmalarının akabinde hizmete girecek olan tesisi inceleyen Kayseri Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların beklentilerini karşılayacak proje ve hizmetler ürettiklerini söyledi.

Kentsel dönüşüm alanlarından biri olan Ahievran Mahallesi’ndeki tesisin çalışmalarını denetim eden Lider Çolakbayrakdar, Kocasinan ve Kayseri için çalışmaya ve üretmeye sürat kesmeden devam ettiklerini belirtti.

Kayserililere daha güzel hizmet edebilmek için spordan sanata, kültürden eğitime her alanda hizmet sunan hayat alanları inşa ettiklerini söz eden Lider Çolakbayrakdar, toplumsal belediyeciliği ön plana çıkartacak değerli projelere imza attıklarına dikkat çekerek; “Ahievran Mahalle’mizdeki tesisimizin ve spor merkezimizin inşaatı tamamlandı. Şu anda iç tefrişat çalışmaları devam ediyor. Spor aletleri ve öbür donatıların bu hafta içerisinde tamamlayıp, gençlerimiz ve yetişkinlerimiz için spor yapabilecekleri bir yer, hizmete girmiş olacak. Tabi ki bütün alanlarıyla Kocasinan’da yaşayan hemşehrilerimiz için gerek toplumsal hayat alanlarıyla gerekse etraf koşullarıyla daha hoş bir Kocasinan’da yaşamaları için çalışmalarımızı süratli bir halde devam ettiriyoruz.

Özellikle gençlerimizin hoş yerlerde spor yapabilmeleri için ve daha donanımlı yetişebilmeleri için ağır uğraş ediyoruz. Spora büyük kıymet veriyoruz ve gençlerimizin hayatına renk katacak değişik yerler inşa ediyoruz. Bu tesisimizde bu mimar üzerinde yapılmış tesisi, önümüzdeki günlerde açılışını yapacağız. Kocasinan, Yavuzselim ve Ahievran Mahalle’mize hizmet verecek olan tesisimizde gençlerimizin, hanım kardeşlerimizin ve yetişkinlerimizin verimli ve keyifli vakit geçirecekleri ve spor yapacakları yer olacak. 3 mahalleye hizmet verecek olan tesisimiz, iyi uğurlu olsun. Gerek fiziki yerlerde gerekse toplumsal faaliyetlerle hemşehrilerimizi hizmetlerimizle buluşturuyoruz. Kocasinan Belediyesi olarak toplumsal belediyecilik ismine daha hoş hizmetler verebilmek için tesislerimizi birer birer yapıyor ve tamamlıyoruz” tabirlerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, herkesin daha memnun ve daha huzurlu yaşayabilecekleri bir Kocasinan’ı inşa etmeye devam edeceklerini kelamlarına ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir