Simay Atlı Kimdir? Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Simay Atlı Öldü mü, Neden Öldü?

Geçtiğimiz ay Kim Milyoner Olmak İster yarışında yer alan Simay Atlı gündemin öne çıkan ismi oldu. Genç yarışmacıdan acı haber geldi. ‘Sen de mi Brutus?’ repliği sorusu ile toplumsal medyada gündem olan Simay Atlı hakkında yapılan araştırmalar sürat kazandı. Peki Simay Atlı kimdir, kaç yaşında? Kim Milyoner Olmak İster yarışmacısı Simay Atlı öldü mü, neden öldü?

Detaylar içeriğimizde…

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışında geçtiğimiz aylarda yarışan Simay Atlı gündemin dikkat çeken ismi oldu.

“Sen de mi Brutus?” repliği sorusu ile toplumsal medyada gündem yaratan genç yarışmacı sempatik tutumlarıyla da hafızalara kazınmıştı.

Gündemde ismi geçen Simay Atlı hakkında yapılan araştırmalar sürat kazandı. Haberlerde genç yarışmacının ismini görenler arama motorlarına yöneldi.

Simay Atlı Kimdir?

Simay Atlı 21 yaşındaydı. Amacının gelecekte güzel bir psikolog ve siyasetçi olmak olduğunu söylemişti.Yarışmanın birinci kısmında kendini tanıtırken okuduğu üniversitenin ismini karıştıran genç yarışmacı İstanbul Altınbaş Üniversitesi Psikoloji kısmı öğrencisiydi. 

İstanbul Altınbaş Üniversitesi’nde devamsızlıktan sınıfta kaldığını lisana getiren Atlı bu yıl da kalmamak ismine okulun yarım devir dondurduğu anlatmıştı.

Atlı mükafatı kazanırsa babasının kredi kartı borcunu kapatacağını söylemişti.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmacısı Simay Atlı Öldü mü, Neden Öldü?

Simay Atlı Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki depremde yıkılan Penta Park Sitesi’nde ikamet ediyordu. Annesiyle birlikte enkaz altında kalan genç yarışmacıdan acı haber geldi. Simay Atlı ve annesi kurtarılamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir