‘Yargı’ son bölümüyle seyirciyi şaşırtmaya devam etti!

Yargı’nın 23 Ekim Pazar akşamı ekrana gelen yeni kısmı, AB kategorisinde 8.28 reyting ve 23.12 izlenme hissesi, 20+ABC1 kategorisinde 8.88 reyting ve 21.96 izlenme hissesi, TOTAL kategoride ise 6.37 reyting ve 17.69 izlenme hissesi elde ederek, reyting yarışında tüm kategorilerde ismini birinci sıraya yazdırmayı başardı.

SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNE OTURDU

Yargı ekrana gelen 40’ıncı kısmı ile yeniden seyirciyi şaşırtmaya devam etti. Bir tarafta mevtin kıyısında bekleyen Ceylin ve kaçırılanlar, öteki tarafta ise onları bulup kurtarmaya çalışan Ilgaz, Pars ve Eren gece uzunluğu seyirciyi ekran başına kilitledi. Yargı, toplumsal medyada da kısım boyunca seyircinin yaptığı iddialar ve yorumlarla tepedeki yerini aldı. Oyuncu takımının diziyi izlerken #yargıizlerkenben etiketi ile paylaştığı fotoğraflar büyük ilgi görürken, #Ilgaz ve #Burak etiketleri de listede yerini aldı.

YARGI SON KISIM İÇİN…

ILGAZ ZIMNÎ GİRİŞİ BULDU

Operasyondaki tüm okların gösterdiği ismin Burak olması ile başlayan kısmın devamında polis her yerde Burak’ı aramaya başladı. Katil olarak aranan Burak’ın tek akrabası olan dedesinin Haluk çıkması herkesi şaşırttı. Bulunan kanıtlar doğrultusunda kuyulu köşke operasyon düzenleyen polis, her yerde Burak’ın izini aradı. Ilgaz, meskendeki bilinmeyen bir giriş ile kaçırılanları buldu.

“YEKTA GERİ DÖNÜYOR”

Yekta hastalık numarasıyla Laçin’in konutuna yerleşirken, torununun suçsuzluğuna inanan Haluk’un avukatlığını yapması için Yekta’yı araması kıssanın seyrini değiştirdi. Verdiği söz doğrultusunda özgür bırakılmak zorunda kalan Burak’ın katil olduğuna inanan Ilgaz, tüm kanıtları tek tek inceledi ve kan tutma ayrıntısıyla Burak’ın katil olduğuna emin oldu. Yekta’nın ise Burak’ın cürmüne dair her şeyi bilmesi ve bununla ilgili evvelden planlar yapmaya başlaması seyirciye ‘Yekta geri dönüyor’ dedirtti.

KATİL NASIL YAKALANACAK?

Arkasında hiçbir iz bırakmayan katilin nasıl yakalanacağı ise şimdiden yeni kısım için büyük merak uyandırıyor.

OYUNCU KADROSU

Heyecanın bir an olsun düşmediği dizinin oyuncu takımında; Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Buyruk Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Parıltı Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş yer alıyor.

Sema Ergenekon’un usta kaleminin Ali Alım rejisiyle buluştuğu Yargı dizisi, yeni kısımlarıyla her pazar günü saat 20.00’de Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir