Bayraklı Belediyesi’nden öğrencilere kırtasiye desteği

Bayraklı Belediyesi, öğrencileri bu eğitim-öğretim yılında da yalnız bırakmadı. Toplumsal Aktiflik Merkezi’nde verilen fiyatsız eğitimlerle öğrencileri lise ve üniversitelere hazırlayan Bayraklı Belediyesi, Toplumsal Yardım İşleri Müdürlüğü aracılığı ile de dar gelirli ailelerin öğrenci çocuklarına takviyelerine devam etti.

Bu kapsamda takımlar; çocukların adreslerine tek tek giderek içinde kalem, defter, kitap, silgi, çanta üzere eserlerin yer aldığı kırtasiye setlerini ulaştırmaya başladı. Aileler ve çocuklar takviyelerinden ötürü Bayraklı Belediyesine teşekkür etti. 1 haftada bin 300 çocuğu sevindiren belediye grupları, toplamda 3 bin kırtasiye seti dağıtacak.

BAŞARILAR ÇOCUKLAR

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, “Göreve geldiğimizde verdiğimiz kelamı birinci günden itibaren tutuyoruz. Bayraklımızda maddi imkansızlıklar nedeniyle hiçbir çocuğumuz eğitimden geri kalmayacak. Hangi çocuğumuzun eğitim için neye muhtaçlığı varsa, imkanlarımız dahilinde her vakit üzerimize düşeni yapacağız. Hiçbir çocuğumuz ve ailemiz yalnız değil, yalnız da kalmayacak. Çocuklarımıza yeni eğitim-öğretim yılında muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir