Çocuklarından başka kimsesi yok… Yalnız… Hem de çok yalnız!

KENDİNİ YALNIZLIĞA BOĞDU İDDİASI
Bu kadar ünlü; varlıklı ve hoş olunca insan onun çok gösterişli bir hayat sürdürdüğünü de düşünüyor ister istemez. Elbette bu bir noktaya kadar gerçek da. Kıymetli ve hoş konutları, lüks arabaları, göz kamaştıran takıları var.

Bir diğer niyet de Angelina Jolie’nin hayatında hiç yalnız kalmadığıdır kuşkusuz. Fakat kelamın burasında duralım biraz. Zira her ne kadar çok fazla konuşmasa da hatta tek sözcük bile etmese de 47 yaşındaki Jolie ile ilgili çarpıcı argümanlar var bu mevzuda.

DEYİM YERİNDEYSE ‘KİMSESİ YOK’
Bunlara nazaran Angelina Jolie, yalnız hem de çok yalnız. Onun kadar ünlü birinden beklenmeyecek kadar yalnız hem de. Yani altı çocuğundan öbür hayatındaki acı ve tatlı olayları paylaşabileceği kimsesi yok.

Brad Pitt ile yollarını ayırdıkları devirden bu yana her ikisinin de ismi farklı beşerlerle anıldı. Sonunda Pitt, kendisinden yaşça oldukça genç olan Ines de Ramon ile ilgisini saklamayı bir kenara bıraktı.

Her ne kadar çok fazla birlikte kamera karşısına çıkmasalar da Brad Pitt ile Ines de Ramon’un romantik bir alaka yaşadığı artık biliniyor. Pekala ya eski eşi Angelina Jolie? İşte işin bu kısmı biraz karışık.

BOŞANMA SÜRECİ TRAVMATİK OLMUŞ
Elbette Angelina Jolie’nin ismi da birçok bireyle aşk söylentilerine karıştı bu süreç içinde. Bilindiği üzere bir vakitlerin Brangelina’sı Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin ayrılığı da kolay olmadı.

Daha sonra dava konusu da olduğu üzere Jolie, Pitt ile bağlantılarının son periyotlarında hem kendisinin hem de çocuklarının hayatlarından kaygı ettiğini ileri sürmüştü. Sonra da eski çift, çocuklarının velayeti yüzünden uzun süren bir dizi tatsızlık yaşadı. Üstelik bunlar tam olarak sona ermiş de değil. 

Radar online isimli sitenin argümanına nazaran Angelina Jolie, Brad Pitt ile boşanma sürecinde büyük bir travma yaşadı.

HAYATINDAKİ İNSANLARIN SAYISI GİDEREK AZALDI
Bunun tesirinden de ortadan geçen vakte karşın tam olarak kurtulabilmiş değil. Bu yüzden de çok fazla içine kapandı. Etrafındaki insanların sayısı da giderek azaldı. Hatta neredeyse çocuklarından öteki konuşacak kimsesi kalmadı.

Son olarak en büyük oğlu Maddox ile birlikte Güney Kore devlet lideri için Beyaz Saray’da verilen bir yemeğe konuk olan Jolie, Radar’a konuşan kaynakların ileri sürdüğüne nazaran kamuoyunun karşısına mümkün olduğunca en az düzeyde çıkmaya çalışıyor. 


‘YALNIZ HEM DE ÇOK YALNIZ’

Yine birebir siteye konuşan bir öbür kaynak da Angelina Jolie’nin hayatının bir müddettir bu türlü olduğunu belirtti.

Onun söylediğine nazaran Angelina Jolie, yıllardır kamera karşısında ya da kamera gerisinde birlikte çalıştığı beşerlerle, bir vakitler dost olduğu ailelerle de temaslarını kopardı. Ayrıyeten bir periyot küsüp sonra barıştığı babası Jon Voight ve erkek kardeşi James Haven ile de görüşmüyor.

Bu kaynağın ileri sürdüğüne nazaran Angelina Jolie’nin hayatında altı çocuğundan öteki kimse kalmadı. Bu kaynak Jolie ile ilgili kelamlarını şöyle özetledi: “Angelina yalnız, çok yalnız!”

İNSANLARLA GÖRÜŞMEYE ÇOK İSTEKLİ DEĞİL
Güzel oyuncuya yakın kaynakların Radar Online isimli siteye anlattığına nazaran Jolie’nin yakın etrafında çok az insan var. Vakit zaman birebir kesimde çalışan Elle Fanning ve Salma Hayek ile görüşüyor. Onun dışında da diğer beşerlerle bağlantıya geçme konusunda çok da istekli değil. 

Bir yoruma nazaran Angelina Jolie’nin uzun yıllar misyon yaptığı Birleşmiş Milletler ile bağlarını kesmesinin nedeni de bu kendine dönme isteği. Öte yandan evvelki yıllarda yaptığı röportajlarda söyledikleri hatırlandığında bu yalnızlık mecburilik değil Jolie için, büsbütün kendi isteği.

‘GERÇEKTEN KONUŞTUĞUM TEK KİŞİ BRAD’ DEMİŞTİ: Brad Pitt ile birlikteyden bir söyleşide “Çok arkadaşım yok. Hakikaten konuştuğum tek insan Brad” diyerek bugünkü tercihinin ipuçlarını vermişti.

TANIDIĞI ÇOK FAKAT YAKIN DOSTU YOK
Angelina Jolie, Brad Pitt ile bağlantısına nokta koyduktan sonra kendini büsbütün işine ve çocuklarına adamıştı. Görünüşe görü bu durum ortadan geçen vakte karşın hala tam olarak değişmiş değil.

O devirde İngiliz The Sun gazetesine konuşan bir kaynak, Jolie’nin mesleği gereği çok fazla tanıdığı olduğunu lakin hiçbiriyle yakın bir dostluk kurmadığını söylemişti. 

BİRKAÇ BİREYLE BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİ
Geçtiğimiz aylarda David Mayer de Rothschild ile çıktığı yemekte görüntülenen Angelina Jolie, yeni aşk söylentileriyle gündeme gelmişti. Lakin bu söylentiler yanlışsız çıkmadı.

Ondan evvel de müzikçi The Weeknd ile birkaç sefer görüntülenen Jolie’nin, Londra’da genç oyuncu Paul Mescal ile kahve sohbeti de heyecan yaratmıştı. Ama bunların hiçbirinden özel bir yakınlık doğmadığı da kısa müddette ortaya çıktı esasen. 

Öyle ya da bu türlü görünüşe nazaran Angelina Jolie, kendisi için bir travmaya neden olduğu ileri sürülen Brad Pitt ile boşanmasından sonra kalbinin kapılarını gerçek manada kimseye açmadı. Bu türlü bir durum gerçekleştiğinde ise çok uzun mühlet bunu meraklı gözlerden saklayamayacağı kesin! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir