Euphoria’nın yıldızından, çıplak sahnelerini ailesine gönderenlere sert tepki

HBO’nun sevilen dizisi Euphoria’nın yıldızı Sydney Sweeney çıplak sahnelerinden ekran imajı alıp ailesine gönderenlere sert reaksiyon verdi.

Independent Türkçe’de yer alan habere nazaran Sweeney, tanınan dizide cinsel hayatı ifşa edilen lise öğrencisi Cassie Howard karakterini canlandırıyor.

Dizinin birinci döneminde çıplak görüntüleri sınıf arkadaşlarının ortasında yayılınca okuldaki tüm gözler Cassie’ye dönmüştü. GQ’ya konuşan Sweeney birtakım hayranlarının bu sahnelerin ekran imgelerini alıp Instagram’a yüklediğini söyledi.

Bazı şahısların hududu aştığını belirten Sweeney şöyle devam etti: “Öyle bir noktaya vardı ki fotoğraflara ailemi etiketlemeye başladılar. Kuzenlerimin buna gereksinimi yok. Bu büsbütün iğrenç ve çok vicdansızca bir hareket”

Ünlü oyuncu, “Herkesin gözünü diktiği, cinselleştirilen bir karakteri canlandırıyorsun. Sonra izleyici de sana birebirini yapıyor” dedi.

Sweeney olumsuz yorumlar yüzünden kendini geri çekmeyeceğini tabir etti: “Bence bunlar çok saçma. Oyuncuyum, karakterleri oynuyorum. Bunlar bende izleyiciyi daha da sinirlendirecek karakterler canlandırma isteği uyandırıyor.”

Ünlü oyuncu haziranda Variety’ye verdiği röportajda da Cassie’nin çıplak sahnelerinin bedeniyle barışmasına yardımcı olduğunu söylemişti.

Sweeney, temmuzdaki bir başka söyleşisinde de tenkitlere karşın çıplak sahnelerde oynamaya devam edeceğini belirtmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir