Gazeteci Feyzan: “Tuncay Özkan partiyi avucunun içine almış”

Gazeteci Bahar Feyzan, Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu’na da yapılanlar üzerinden Tuncay Özkan’a reaksiyon gösterdi.

CHP’li Onursal Adıgüzel, Bilgi ve Bağlantı Teknolojilerinden Sorumlu Genel Lider Yardımcılığı misyonundan kendisine yöneltilen reaksiyonların akabinde misyonundan istifa etmişti. Adıgüzel’in akabinde Tuncay Özkan için de savlar ortaya atıldı.

Feyzan, Youtube kanalında yaptığı yayında “CHP’den Tuncay Özkan gitmeden, çok net söylüyorum; CHP hiçbir seçimi kazanamaz. Tuncay Özkan’ın olduğu bir CHP’de Erdoğan beş seçim daha kazanır. Ömrü yeterse 10 seçim daha kazanır. Hiçbir şeyden çekinmeden çok net söylüyorum. Partiyi avucunun içine almış, medyasını kurmuş, partide hiçbir kimsenin gözünü açtırmıyor, bir sesini çıkaran olursa fişini çekiyor” dedi.

“Kemal Bey’i de kendi yönettiğini düşünüyor” diyen Feyzan “Dün akşam belediye liderlerine yaptığı şeyi buradan anlatmayacağım. Mansur Beyefendi ve Ekrem Bey’e duyduğum hürmetten ötürü buradan anlatmayacağım…” sözünü kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir