Jardin Eden, Çeşme’ye yeni soluk getirdi

Türkiye’nin güzide tatil beldelerinden Çeşme’de bulunan “Jardin Eden” projesinde gerçekleşen yaza veda davetinde, konuklar gün batımında unutulmayacak bir davete tanıklık ederken geniş repertuarı ile Erol & Süheyla Quartet ile müziğe doydular.

KONUKLARDAN TAM NOT ALDI

Yaza veda partisine katılan davetliler, gecenin ilerleyen saatlerine kadar müzik eşliğinde eğlenirken, Jardin Eden projesini de gezme fırsatı buldular. Çeşme’nin en büyük projesi Jardin Eden, içinde barındırdığı spor salonu, tenis kortu, yüzme havuzu, mağazalar, restoranlar, basketbol alanları konuklar tarafından çok beğenildi.

“AYRICALIKLI BİR ÖMÜR SUNUYOR”

124.000 m2 yüzölçümü ile, Çeşme’nin en büyük villa projesi olduklarını vurgulayan Jardin Eden Satış Koordinatörü İpek Yeniçerioğlu “Gayrimenkul bölümünün en itibarlı mükafatı olan  Sign of the City Awards’ta ‘En Düzgün Müstakil Konut’ mükafatı kazanan  projemizde; 3+1, 4+1, 6+2 tek kat ve iki kattan oluşan  farklı tiplerde 118 villamız bulunuyor. Birinci etabımızda bulunan 44 villada ömür başladı. Artık ikinci etabımızın satışlarını gerçekleştiriyoruz. Hem bu sene ve hem de önümüzdeki sene teslim edeceğimiz villalarımızın hepsi deniz görüntülü olup, kendilerine ilişkin havuz, otopark ve müştemilat mevcut.

Önümüzdeki sene tamamlanacak toplumsal tesisimizde; açık yüzme havuzu, altı restoran, basketbol alanı, tenis kortları, spor salonu, çocuk oyun alanları ve 7/24 özel güvenliği ile sakinlerine ayrıcalıklı bir hayat sunacak” dedi.

PROJEDE YAZ-KIŞ OTURUM İMKANI

Çeşme’nin kültürüne, yapısına ve tabiatına uygun olarak Taş Konut mimarisi ile örnek olacak, parmakla gösterilecek bir proje yapmayı hedeflediklerinin altını çizen İpek Yeniçerioğlu “Sadece Çeşme’nin en güzel projesini değil, Türkiye’nin en âlâ müstakil konut projelerinden birini gerçekleştiriyoruz.  Jardin Eden birinci etabında hayat başladı, 44 villa teslim edildi, projemizde yaz kış oturum var. İkinci etap çalışmalarımız süratle devam ediyor.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) konut kredilerine dair yeni alınan kararlar ile hem kredi paha oranları ve hem de alım şartları değişti. Taşçeken Group teminatıyla ödeme kolaylığı sağlanabilmektedir. Bu sayede şahsa özel düşük peşinatla villa sahibi olma imkanı sağlıyoruz” diyerek alım fırsatına dikkat çekti.

DOĞAYLA İÇ İÇE YAŞAM

Jardin Eden’ı konforlu ve rahat ömür sunmanın yanında etrafa saygılı, tabiatla iç içe bir proje olarak kurguladıklarını da hatırlatan Jardin Eden Satış Koordinatörü İpek Yeniçerioğlu “Projede yer verilen geniş peyzaj alanı ile büyük arsa içinde yer alan villalarımızla konut sahipleri yeşili kucaklayacak. Projemizde her villanın otoparkında, şarj üniteleri bulunuyor” diyerek kelamlarını tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir