Kayseri protokolünden Kayserispor’a ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’yi sporun da merkezi yapma tarafında değerli projelere imza atarken tıpkı vakitte kentin marka kıymetlerinden Mondihome Kayserispor’a sahip çıkmaya da devam ediyor.

Bu kapsamda Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile birlikte kentin marka Kayserispor’u ziyaret eden Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayserispor idaresi, teknik heyet ve futbolcularla bir ortaya geldi.

Ziyarette Bakan Özhaseki ve Lider Büyükkılıç’a, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, AK Parti Kayseri Milletvekili Murat Cahid Cıngı, AK Parti Kayseri Vilayet Lideri Fatih Üzüm ve ilçe belediye liderleri eşlik etti.

Özhaseki ve Büyükkılıç, kentin grubu ile gurur duyduklarını tabir ederek, Trendyol Harika Lig’in ikinci yarısında Kayserispor’a muvaffakiyetler dilediler. Ziyareti kıymetlendiren Büyükkılıç, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki ile birlikte kentimizin marka pahası gururumuz Kayserispor’umuzu ziyaret ettik. Kentimizin gururu Mondihome Kayserispor’umuza ligin ikinci yarısında yürekten muvaffakiyetler diliyoruz” dedi.

Ziyaretin sonunda Lider Büyükkılıç ve Bakan Özhaseki, Kayserispor idaresi, teknik heyet ve futbolcularla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir