KPSS şartı yok! İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu 3.707 temizlik görevlisi alımı sürüyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni ve şimdiki paklık vazifelisi alımına ait ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Türkiye’nin farklı vilayetlerinde özel dal ve kamu kurumlarında istihdam edilecek olan adaylardan en az ilköğretim  mezunu olma koşulu aranıyor. Yayınlanan ilan kapsamında müracaat kaideleri değişkenlik gösterirken birtakım kurumlar KPSS puan koşulu aramıyor. İşte İŞKUR 3.707 paklık vazifelisi alım ilanları…

İŞKUR Paklık Vazifelisi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR üzerinden paklık vazifelisi alım ilanlarına müracaatta bulunabilmek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet adresine giriş yapın “Meslek” yazan kutucuğa “Temizlik Görevlisi” yazın ve orta seçeneğine tıklayın. Karşınıza çıkan ilanlara giriş yapın. Müracaat kaidelerini taşımanız halinde “Başvur” butonuna tıklayın ve müracaatınızı gerçekleştirin.

İlk sefer İŞKUR üzerinden müracaatta bulunanların ise İŞKUR kaydı oluşturmaları gerekiyor. İŞKUR kayıt kısmına girerek özlük bilgilerinizi doldurun ve ardından kaydederek giriş yapın.

İŞKUR PAKLIK VAZİFELİSİ İŞ İLANLARI
İŞKUR GİRİŞ
İŞKUR ÜYELİK İŞLEMİ

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

  • En az ilkokul mezunu olmak,

  • Sağlık sorunu bulunmamak,

  • Takım çalışmasına yatkın,

  • Kişisel paklığına ehemmiyet veren,

  • Tam yahut yarı vakitli çalışmaya uygun,

  • 18 – 40 yaş aralığında.

İş aramanın birinci adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak yahut şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları mecburidir. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve gerçek bilgilerin bulunması mecburidir. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum çalışanı aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve yanlışsız olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde hayli kıymetlidir. Bu nedenle, lütfen şahsî, bağlantı, eğitim, meslek ve başka bilgilerinizi tam ve hakikat olarak sisteme giriniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir