Murat Yıldırım ‘unutmayalım’ dedi, Nihat Hatipoğlu sözünü kesti

Maraş merkezli sarsıntılarda yıkıma uğrayan 11 kentteki depremzedeler için ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu, Pelin Çift, Çağla Şikel, Tümer Gerçek, Nazlı Çelik, Acun Ilıcalı, Deniz Bayramoğlu, Didem Arslan Yılmaz moderatörlüğünde düzenlenen “Türkiye Tek Yürek” ortak yayınında sanat, iş ve spor dünyasının tanınmış isimlerinin de yardımlarıyla bağış toplanıyor.

‘UNUTUMAK DA BİZİM YAPTIĞIMIZ ŞEYLERDEN BİR TANESİ’

Telefonla yardım toplayan oyuncu Murat Yıldırım kendisine kelam hakkı verildiğinde şunları söyledi:

“Bugün yardım toplayacağız, toplamaya da devam ediyoruz. En yeterli yaptığımız şeylerden bir tanesi bizim bu. Zira Türk milleti olarak genimizde vardır bu esasen. Lakin en âlâ yaptığımız, az evvel de söyledim ben bunu, başka bir şeyi de belirtmek istiyorum. Unutmayalım. Unutmak da bizim yaptığımız şeylerden bir tanesi.”

Yıldırım’ın açıklaması şimdi bitmeden Hatipoğlu, “Teşekkür ederiz, teşekkür ederiz” diyerek kelamı öteki bir ünlüye verdi.

‘SESİNİ DUYMADIM’

Nihat Hatipoğlu, yaşananların akabinde Twitter hesabından yaptığı açıklamada, kasti bir durum olmadığını, Yıldırım’ın sesini duymadığını savundu.

Hatipoğlu’nun paylaşımı şöyle: “Dostlar. Programda bağış toplarken stüdyoda birebir anda biden fazla konuk telefonda olduğu için içeride Murat Yıldırım kardeşimin sesini duymadım. Duysaydım bu türlü bir ses kesme sorunu olmazdı. Kasti bir şey asla olmaz. Yanlış anlamadan ötürü bilgilendirmek istedim.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir