THY’den gökyüzünde ücretsiz ve sınırsız mesajlaşma hizmeti

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya nazaran, Şirket 2011 yılından itibaren global manada öncüsü olduğu ve hayatın vazgeçilmezi haline gelen internet hizmetinde sağladığı geliştirmelerle yolcularına kaliteli bir uçak içi internet tecrübesi sunmaya devam ediyor.

THY, nisan ayı prestijiyle “sınırsız iletileşme keyfini yaşayın” mottosuyla internet erişimi bulunan uçaklarla gerçekleştirilen yurt dışı seferlerindeki tüm yolcularına WhatsApp, Messenger, iMessage ve gibisi uygulamalar üzerinden fiyatsız olarak sınırsız iletileşme hizmeti sağlayacak.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, ulusal hava yolu olarak yıllardır havacılık kesimine kattıkları inovatif gelişmelere bir yenisini eklediklerini belirterek, “Yenilikçi adımlarımızı müşteri memnuniyetiyle birleştirerek bu sefer konuklarımızı fiyatsız ve sınırsız iletileşme seyahatine çıkarıyoruz. Yolcularımız bulutların üzerindeyken bile sevdikleriyle bağlantı halinde kalarak onları yanlarında hissedecekler.” sözlerini kullandı.

Sınırsız iletileşme hizmeti, THY’nin müşteri sadakat programı Miles&Smiles üyesi tüm yolcular için fiyatsız olacak. Şimdi üye olmayan yolcular ise uçuş öncesinde yahut uçuş esnasında Miles&Smiles üyesi olarak bu hizmetten faydalanabilecek. Ayrıyeten, Miles&Smiles Classic Plus, Seçkine ve Seçkin Plus üyesi yolcular da yenilenen fiyatsız internet paketlerinden yararlanabilecek.

Seyahatin her basamağında yolcularına beklentilerinin ötesinde ayrıcalıklar yaşatmayı hedefleyen THY, bu hizmeti öncelikle Türk Telekom tarafından internet sağlanan uçaklarında daha sonra ise kademeli olarak internet erişimi bulunan tüm uçaklarında devreye alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir